Bahçe Barbekü Modelleri Ve Çeşitleri

Bahçe Barbekü Modelleri

Bahçe Barbekü Modelleri Ve Çeşitleri Siz Değerli Müşterilerimize En Uygun Bütçelerle Huzurunuza Sunuyoruz…Havalar ısınmaya başlayınca teras ve bahçe bakımı için kolları sıvarız.

Kış mevsiminin bıraktığı kir ve çamuru çıkardıktan sonra ilk iş rahat bir oturma grubu ve bir de barbekü ayarlamak olur.

Eğer siz de yaz akşamlarını sevdiklerinizle birlikte mangal yapıp, sohbet ederek geçirmeyi seviyorsanız bahçe ve teraslarda yaz hazırlığının nasıl olduğunu az çok tahmin ediyor olmalısınız.

Geleneksel modellere oldukça yakın olan bu taş barbekü modellerini siz de severek kullanabilirsiniz.

Yaz hazırlığınızın önemli bir kısmı olan, mini açık hava mutfağı sayılabilecek barbekü şömineleri mutlaka değerlendirin.

 

1. Zemine gizlenmiş şık bir barbekü

Dilediğiniz zaman üzerini kapatıp saklayabileceğiniz, dilediğiniz zaman açıp keyifle kullanabileceğiniz bir barbekü alanınız olsun istiyorsanız bu modelden ilham alabilirsiniz.

2. Tek parça taş barbekü

Taş barbeküler en lezzetli yemeklerin püf noktası olabilir. Odun ateşinde ve taş havuzda ağır ağır pişen sebzelerin, etlerin tadına doyum olmayacağını biliyorsunuzdur.

Bunun için ille büyük ve detaylı barbekü setleri şart değil. Bunun gibi ufak bir modeli de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

3.Bahçe kullanımı için uygun, taşınabilir barbeküler

Özel bir tasarıma sahip olan ve birkaç farklı koruma ve kullanma bölgesinden oluşan taşınabilir barbeküler de güzel bir alternatif olabilir. Bahçenize barbekü alanı yaptırmak yerine bir oturma alanı yaptırabilir barbeküyü ise taşınabilir olanlardan seçebilirsiniz.

Hakkımızda

Çağlar Şömine A.Ş olarak 1990 senesinde profesyonel olarak şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

 

Tel: +90 (262) 343 42 30

E- Mail: info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

×
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
TurkeyEnglish