Barbekü Fiyatları

Barbekü Fiyatları

Çağlar Şömine Olarak Barbekü Fiyatları Siz Değerli Müşterilerimize En Uygun Bütçelerle Huzurunuza Sunuyoruz…

Bahçe Barbekü,yaz aylarında barbekü keyfiniz Çağlar Şömine ile arttıracak. En güzel bahçe barbekü modelleri Çağlar Şömine’de.Sizlerin tam zevkine göre şömineler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Barbekünün büyük özelliği de barbekünün toplum içinde sınıflar üstü bir yer kaplamasıdır, insanları etrafında toplayıp bütünleştirmesidir.

Eviniz, yazlığınız, villanız, çiftliğiniz yada istediğiniz herhangi bir yerde hoşunuza giden en şık modeli yapalım.

Hazneler ülkemize yurtdışın’dan ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

HANGİ BAHÇE ŞÖMİNESİ?

Günümüzde bahçe şömineleri iki ana grupta toplayabiliriz, ilki hazır alabileceğiniz ürünler, ikincisi ise özel olarak yapabileceğiniz veya yaptırabileceğiniz sabit ürünler. Hangi ürünün size uygun olacağını belirlemeniz için bazı noktalara karar vermeniz gerekiyor.

Sabit bahçe şöminelerinde bir diğer önemli unsurda hâkim rüzgâr yönünün önceden belirlenmesidir. Yanlış bir noktaya konulacak şömine sizi ve komşularınızı dumana boğacaktır. Size önerimiz sabit şöminenizi evinizden en az 3 – 4 metre uzağa kurmanız şeklinde olacaktır.
Evinizde ufak çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız var ise, güvenlik öncelikli olmalı. Satın alacaksanız da, yaptıracaksanız da en güvenli modeli almanızı öneririz. Hazır modellerin hepsinde gerekli güvenlik önlemleri alınmış olsa da, kapalı haznelidir model kullanmanızı öneririz. Özel bir imalat yaptıracaksanız da, seçeceğiniz model konusunda iyi bir araştırma yapmanızı, planlama boyutunda tüm güvenlik önlemlerinizi almanızı öneririz.

Detaylı Bilgi Almak İçin Arayınız…

Tel: +90 (262) 343 42 30

E- Mail: info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

×
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
TurkeyEnglish