Mermer Şömine Çeşitleri - ÇağlarŞömine A.Ş Farkıyla

Mermer Şömine

Mermer Şömine çeşitlerimiz ile evinizi hem daha sıcak hemde daha gösterişli hale getiriyoruz…  Modern mimari anlayışıyla yeniden moda olan mermer şömineler son dönem inşa edilen evleri göz alıcı hale getiriyor. Siz de dışarıda kar yağarken mermer şöminenizde dans eden alevleri seyretmek istemez misiniz oyma ve dekor mermer şömine uygulama konusunda uzman olan firmamız ürettiği şömine mermerleriyle evlerinizi ısıtmaya devam edecek.

Şöminelerde Kullanılan Mermerler Çatlar mı?

Mermerlerin genleşmesi doğaldır, haznelerde metalden olduğu için bir miktar ister istemez genleşirler bu genleşme sırasında şömine mermeri eğer gerekli kurallara uyulmadan monte edildiyse (mermer ve hazne arasında genleşme boşluğu bırakılmalıdır. Hiçbir zaman mermer ile hazne birbirine öpüşmez) mermer çatlar.

Bu tip ufak detayları düşünmeyen veya gözden kaçıran imalat ve montajcılar zaten şömineci değildirler.

Şöminenizi profesyonel kişilere veya bu işi uzmanlık haline getirmiş kişilere yaptırınız.

Çağlar Şömine Olarak;

Sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Çağlar Şömine A.Ş olarak 1990 senesinde profesyonel olarak şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

×
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
TurkeyEnglish