Plazma Şömine

Plazma Şömine

Plazma Şömine modellerimiz sade ve naif bir görünüme sahiptirler. Doğal taş, mermer veya granit uygulanarak elde edilir. Plazma adını ince bir çerçeve anlamından alan ve giydirmeden ziyade ateşi ön plana çıkaran modellerdir. Sade ve modern tasarımlı alanlarda ve geniş alan olmayan mekanlarda tercih edilirler. Ateşin ön plana çıktığı bu modeller de şömine keyfi daha farklı yaşanmaktadır. Plazma Şömineler dar alanlar da fazla alan kaplamadığı için kısıtlı alanların vazgeçilmez modelleridir.  Plazma Şömine uygulamalarında geniş ekranlı hazne seçeneklerin den faydalanılmalıdır. Ekonomik ürünlerden ziyade ateşi ön plana çıkaran hazne alternatifleri uygulandığında şöminenize artı bir değer katabilirsiniz. Hobi alanlarında, atıl köşelerde, çatı katlarında, kış bahçelerinde uygulanarak bulunduklara ortamları renklendirir. Isıtmaya yönelik ısı verimi yüksek kapalı sistem ısı odalı seramik camlı çekmeme tütme gibi sorunları olmayan yeni nesil modellerdir.

Hakkımızda

Çağlar Şömine olarak sizlere en iyi şekilde destek sunabilmek için kendimizi sürekli olarak değiştiriyoruz. Sizlerin mutlu olması bizler için önemlidir. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Çağlar Şömine A.Ş olarak 1990 senesinde profesyonel olarak şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

 

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıkayınız.

Bir Cevap Yazın

×
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
TurkeyEnglish