Tuzla Şömine

Yerinde Keşif Hizmetimizden

Yararlanmak İçin

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Ya da

BİZ SİZİ ARAYALIM

İZMİT MERKEZ OFİS

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Telefonunuz (gerekli)

  Konu

  İletiniz

  Onay Kodunu Yazınız:[recaptcha]

  Tuzla Şömine

  Çağlar Şömine olarak, Tuzla Şömine hizmetlerini, uygun fiyat politikası ile sizlere en uygun şömineleri sunuyoruz. Sizlerin tam zevkine göre şömineler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Şömine Nedir?

  Mekânları ısıtmak, ve bazen yöresel olarak yemek pişirmek vb. amaçlarla içinde ateş yakılan bir bölmeye sahip olan mimari yapı ögesidir. Yakılan ateşten çıkan dumanın doğrudan dışarı atılması düz bir baca sisteminin kurulması ile sağlanır. Modern kültürde şömineler yapıların içlerinde, en çok vakit geçirilen alanlarda bulunsa da pek çok yerde ev dışında ya da avlularda dekoratif amaçlarla kullanıldığı görülebilir. Şöminelerin insanoğlunun yaşamında ateşin kullanılmaya başladığı çok eski çağlardan bu yana var olduğu sanılmaktadır.

   

  Hakkımızda

  Çağlar Şömine A.Ş olarak 1990 senesinde profesyonel olarak şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

  Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

  Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

  Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

  Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

  Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

  Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

   

  Bizlere ulaşabilir, aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Şömine satın almak isterseniz aşağıdaki numaraları tuşlayabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız sizlere en iyi şekilde yardım edeceğinden emin olabilirsiniz.

  Detaylı Bilgi İçin Arayınız

  Telefon : +90 (262) 343 42 30

  E-posta : [email protected]

  Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

  TurkeyEnglish
  Sohbet Başlat
  Yardıma İhtiyacınız var mı?
  enTİCARİ Chat v2.0
  Merhaba Size Nasıl Yardımcı olabilirim?
  Call Now Button