Yapay Şömine | Çağlar Şömine

Plazma Şömine – Çağlar Şömine A.Ş / caglarsomine.com
October 19, 2017
Şömine Kullanımı İçin Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?
October 20, 2017

Yapay Şömine | Çağlar Şömine

Yapay Şömine | Çağlar Şömine

Yapay Şömine;  elektrikli şömineler, gazlı şömineler, etanol şömineler gibi şömineler Yapay şöminelerdir. Günümüzde pek çok yakıt seçeneği bulunan şömineler  ısınma ihtiyacının yanı sıra göz zevkine hitap eden bir mimari öğedir.

Havaların soğumasıyla artan ısınma ihtiyacını kalorifer ya da sobalar çözüyor. Ancak keyif yapmak isteyenlerin tercihi şömine oluyor. Azımsanmayacak bir kitle şöminenin karşısında oturmayı, kaloriferin yanında oturmaya değişecektir. Haksız da sayılmazlar, böyle bir görsel şölen hangimize sıcaklık hissini daha iyi bir şekilde yaşatabilir ki? Şöminenin karşısında geçirilen vakitler paha biçilemez… Günümüzde bacalı ya da bacasız şömine modelleri bulmak mümkün… Mimari ve teknolojinin ilerlemesi her yapı taşında olduğu gibi şömine teknoloji ve tasarımında da etkili oldu. Artık sadece odun değil, doğalgaz, elektrik, gaz ve etanol gibi yakıt alternatifleriyle de şömine keyfi sürülüyor. Elbette odun ateşinin vermiş olduğu haz, diğerlerinde yaşanmayabilir. Ama yapay şömine modelleri ile yaşam alanlarımızı farklı kılabiliriz. Yakıt konusundaki seçeneklerin yanı sıra yapay şömine modelleri de pek çok seçeneğimiz bulunuyor. Artık her odaya rahatlıkla ve sonradan konumlandırılabilen şömineler, ısıyı ve tasarımı sonuna kadar kullanabilmemizi sağlıyor. Size sadece göz zevkinize uygun olanı seçmek kalıyor. Geniş fiyat aralıklarında sahip olacağınız yapay şömine modelleri seçerken, öncelikle kullanacağınız odanın büyüklüğünü dikkate almayı unutmamalısınız.

Artık her odaya rahatlıkla ve sonradan konumlandırılabilen şömineler, ısıyı ve tasarımı sonuna kadar kullanabilmemizi sağlıyor. Size sadece göz zevkinize uygun olanı seçmek kalıyor. Geniş fiyat aralıklarında sahip olacağınız yapay şömine modelleri seçerken, öncelikle kullanacağınız odanın büyüklüğünü dikkate almayı unutmamalısınız.

Uzman ekip arkadaşlarımız size en iyi şekilde yardım edeceğinden hiç şüpheniz olmasın. Çağlar Şömine olarak sizlere en iyi şekilde destek sunabilmek için kendimizi sürekli olarak yeniliyoruz. Sizlerin mutlu olması bizler için önemlidir. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : info@caglarsomine.com

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

 

Bir Cevap Yazın

×
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
TurkeyEnglish